fbpx

Flash Investment Group

Jesteśmy profesjonalnym i doświadczonym zespołem ekspertów działającym w branży doradczej i inwestycyjnej. W zakresie naszych kompetencji i zainteresowań leży w szczególności rynek nieruchomościowy, nowe technologie, branża gaming’owa oraz odnawialne źródła energii. 

Gwarantujemy najwyższą jakość usług, a brak korporacyjnych powiązań z jakimikolwiek instytucjami zewnętrznymi pozwala nam zachować bezstronność, elastyczność i efektywność działań. Przez ponad 5 lat na rynku wzięliśmy udział w 44 transakcjach, których dotychczasowa wartość przekroczyła 270 mln złotych. Łączymy perspektywiczne projekty i potrzeby naszych klientów oraz inwestorów, tworząc unikalny ekosystem. Przyczyniamy się do wzrostu wartości spółek i stwarzamy możliwości osiągania zysków dla wszystkich zaangażowanych stron. Wspieramy spółki w określeniu oraz realizacji strategii rozwoju i pozyskania kapitału. Analiza i przegląd modelu biznesowego pozwalają nam zrozumieć potrzeby projektu i zarekomendować najlepsze rozwiązanie.

W ramach zaangażowania w finansowanie działalności przedsiębiorstw, pozyskujemy w szczególności zewnętrzne finansowanie dłużne, a dodatkowo w zależności od specyfiki projektu, również sami dokonujemy inwestycji w dany podmiot przez prywatny fundusz venture capitalInwestorom proponujemy inwestycje w projekty o dużym potencjale wzrostu w perspektywicznych branżach, jednocześnie zapewniając szeroki zakres możliwości inwestycyjnych. Poza finansowaniem dłużnym, z naszym udziałem możliwe jest dokonywanie inwestycji bezpośrednio lub za pośrednictwem funduszy, platform crowdfunding’owych lub inwestycje we współpracy z instytucjami finansowymi.

Poza powyższym prowadzimy również aktywną działalność na rynku deweloperskim, realizując projekty uwzględniające zarówno względy estetyczne i funkcjonalne, jak i aspekty związane ze spójnością inwestycji z okolicą, w której są one realizowane.

Working hard for something we don't care about is called stress. Working hard for something we love is called passion.” 

~ Simon Sinek

Skontaktuj się z nami

Masz pytania? Napisz do nas i przekonaj się, jak zacząć zarabiać z Flash Investment Group.

+48 720 800 468
biuro@flashinvestment.pl

Ważne informacje:
• W ramach wysyłania informacji handlowych będą wykorzystywane Państwa telekomunikacyjne urządzenia końcowe (np. telefon/komputer) oraz automatyczne systemy wywołujące w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne.
• O szczegółowych zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych mogą Państwo przeczytać w tym miejscu.
• * - W celu wyrażenia zgód tylko dla poszczególnych administratorów (Flash Ventures Alternatywna Spółka Inwestycyjna sp. z o.o., Flash Development sp. z o.o.) lub/i tylko dla wybranych kanałów komunikacji (adres e-mail/numer telefonu), prosimy o skorzystanie z tego formularza.