Dla bezpiecznej

i zaplanowanej przyszłości

Realizujemy inwestycje w fotowoltaikę poprzez aktywny udział w aukcjach OZE, w ramach których udzielane są zezwolenia na tworzenie farm fotowoltaicznych. Jedynie w czerwcu 2021 roku wygraliśmy 14 projektów PV o łącznej mocy 14MW w cenie 80 tys. euro za 1MW, natomiast sprzedaż do inwestora zrealizowaliśmy w cenie 125 tys. euro za 1MW.

Chcesz zarabiać na energii ze słońca?

Skontaktuj się z nami

Chcesz poznać ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb? Napisz do nas i przekonaj się, jak zacząć zarabiać dzięki inwestycjom w odnawialne źródła energii.


Ważne informacje:
• W ramach wysyłania informacji handlowych będą wykorzystywane Państwa telekomunikacyjne urządzenia końcowe (np. telefon/komputer) oraz automatyczne systemy wywołujące w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne.
• O szczegółowych zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych mogą Państwo przeczytać w tym miejscu.
• * - W celu wyrażenia zgód tylko dla poszczególnych administratorów (Flash Ventures Alternatywna Spółka Inwestycyjna sp. z o.o., Flash Development sp. z o.o.) lub/i tylko dla wybranych kanałów komunikacji (adres e-mail/numer telefonu), prosimy o skorzystanie z tego formularza.
+48 720 800 468
biuro@flashinvestment.pl