fbpx

Inwestowanie, finansowanie, doradztwo

Zapewniamy dostęp do ciekawych i wyselekcjonowanych projektów z najbardziej perspektywicznych branż m.in. game development, nieruchomości, czy nowe technologie. Dzięki współpracy z nami inwestorzy mają szansę pomnożyć oszczędności i osiągnąć atrakcyjne stopy zwrotu.

Współpracujemy z inwestorami indywidualnymi, aniołami biznesu oraz inwestorami instytucjonalnymi. Zapewniamy możliwości inwestycyjne w formie pożyczek.

Skutecznie łączymy inwestorów ze spółkami o dużym potencjale wzrostu. Analizujemy sytuację podmiotu, doradzamy w opracowywaniu, wdrożeniu i realizacji strategii rozwoju, a ponadto wspieramy w pozyskiwaniu finansowania.

Nasz nadrzędny cel to wzrost wartości podmiotu, który pozwoli na osiągnięcie zysku zarówno przez inwestorów, jak i przedsiębiorców.

Razem zbudujemy długoterminową wartość

Zapewniamy wsparcie na każdym etapie inwestycji

Skontaktuj się z nami

Chcesz zainwestować w sprawdzony projekt i stworzyć bezpieczną przyszłość finansową? Skontaktuj się z nami i dowiedz się, co możemy dla Ciebie zrobić.

+48 720 800 468
biuro@flashinvestment.pl

Ważne informacje:
• W ramach wysyłania informacji handlowych będą wykorzystywane Państwa telekomunikacyjne urządzenia końcowe (np. telefon/komputer) oraz automatyczne systemy wywołujące w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne.
• O szczegółowych zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych mogą Państwo przeczytać w tym miejscu.
• * - W celu wyrażenia zgód tylko dla poszczególnych administratorów (Flash Ventures Alternatywna Spółka Inwestycyjna sp. z o.o., Flash Development sp. z o.o.) lub/i tylko dla wybranych kanałów komunikacji (adres e-mail/numer telefonu), prosimy o skorzystanie z tego formularza.