fbpx

Razem zbudujemy

długoterminową wartość

Współpracujemy z projektami o wysokim potencjale wzrostu wartości. Oprócz finansowania, budujemy długofalowe relacje, udzielamy wsparcia biznesowego i angażujemy się w układanie i optymalizację procesów biznesowych. Szukamy startupów, które posiadają co najmniej prototyp swojego rozwiązania (produktu lub usługi) albo planują jego wdrożenie w ciągu 3-12 miesięcy od rozpoczęcia współpracy z nami.Współpracujemy również ze spółkami na wczesnym etapie komercjalizacji rozwiązań, które osiągają już przychody i szukają środków na dalszy rozwój. Wspieramy projekty w doskonaleniu produktu, zwiększeniu produkcji czy skali działania, ale również w ekspansji zagranicznej, skróceniu łańcucha dostaw czy eliminacji barier rozwoju. Stawiamy na produkty o globalnym potencjale rozwoju z dynamicznie rosnących segmentów rynku.

Jakich projektów szukamy?

Skupiamy się na spółkach, które planują wprowadzenie akcji do obrotu na giełdzie lub do alternatywnego systemu obrotu, bądź planują sprzedaż akcji lub udziałów inwestorom branżowym. Zapewniamy inwestorom możliwość wyjścia z inwestycji.

Projekty deweloperskie

Game Development

Przemysł 4.0

Medtech

Sztuczna inteligencja

Cyber bezpieczeństwo

Uczenie maszynowe

Poszukujesz inwestora typu fundusz venture capital?

Nasze projekty

W ostatnich latach z sukcesem pozyskiwaliśmy finansowanie dla firm i wspieraliśmy je w rozwoju. Akcje 14 spółek, z którymi współpracowaliśmy zostały wprowadzone do obrotu w Alternatywnym Systemie Obrotu na rynku New Connect.

Skontaktuj się z nami

Chcesz poznać ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb? Napisz do nas!

+48 720 800 468
biuro@flashventures.pl

Ważne informacje:
• W ramach wysyłania informacji handlowych będą wykorzystywane Państwa telekomunikacyjne urządzenia końcowe (np. telefon/komputer) oraz automatyczne systemy wywołujące w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne.
• O szczegółowych zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych mogą Państwo przeczytać w tym miejscu.
• * - W celu wyrażenia zgód tylko dla poszczególnych administratorów (Flash Ventures Alternatywna Spółka Inwestycyjna sp. z o.o., Flash Development sp. z o.o.) lub/i tylko dla wybranych kanałów komunikacji (adres e-mail/numer telefonu), prosimy o skorzystanie z tego formularza.