fbpx

Zaufaj ludziom

z prawdziwą pasją

Wierzymy, że miejsce, w którym mieszkasz powinno do Ciebie pasować. Kreujemy przestrzenie dopasowane do wymagań i stylu życia przyszłych mieszkańców.

Udowadniamy, że nowoczesna zabudowa w Warszawie i okolicy może łączyć w sobie piękno, funkcjonalność i użyteczność. Przenosimy komfort codziennego życia mieszkańców na nowy, wyższy poziom.

01
02
03
04
insert image

Handlowa Residence

Przy ulicy Handlowej na warszawskim Targówku powstaje nasza kolejna inwestycja – budynek wielorodzinny składający się z 18 lokali mieszkalnych oraz garażu podziemnego. To miejsce dobrze skomunikowane z centrum Warszawy, a jednocześnie położone w spokojnej okolicy.

Pułtuska

Inwestycja przy ulicy Pułtuskiej to oryginalna i nowoczesna bryła składająca się z 5 apartamentów. Ten projekt jest dowodem na to, jak dobrze wkomponować nową nieruchomość między już istniejące budynki.

Oaza Bandurskiego

Oaza Bandurskiego to miniosiedle stylowych domków w spokojnej okolicy, położone blisko rzeki oraz centrum Marek. Inwestycja mieści się w pobliżu sklepów, ścieżek rowerowych oraz w pełni rozwiniętej infrastruktury. Każdy dom stylizowany na nowoczesną stodołę posiada powierzchnię 144 m².

Osiedle Karolin

Planowana inwestycja „KAROLIN” to zespół budynków bliźniaczych dwulokalowych, które mieści się na Warszawskim Bemowie przy ul. Sochaczewskiej, 250 metrów od stacji metra Karolin. Nowoczesne i stylowe domy położone są w idealnie skomunikowanej części Warszawy.

Skontaktuj się z nami

Potrzebujesz szczegółowych informacji dotyczących naszych projektów? Napisz do nas.

Dyrektor Zarządzający
Flash Development

Marta Stępniak

+48 536 841 411
biuro@flashdevelopment.pl

Ważne informacje:
• W ramach wysyłania informacji handlowych będą wykorzystywane Państwa telekomunikacyjne urządzenia końcowe (np. telefon/komputer) oraz automatyczne systemy wywołujące w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne.
• O szczegółowych zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych mogą Państwo przeczytać w tym miejscu.
• * - W celu wyrażenia zgód tylko dla poszczególnych administratorów (Flash Ventures Alternatywna Spółka Inwestycyjna sp. z o.o., Flash Development sp. z o.o.) lub/i tylko dla wybranych kanałów komunikacji (adres e-mail/numer telefonu), prosimy o skorzystanie z tego formularza.