fbpx

Zaufaj ludziom

z prawdziwą pasją

Wierzymy, że miejsce, w którym mieszkasz powinno do Ciebie pasować. Kreujemy przestrzenie dopasowane do wymagań i stylu życia przyszłych mieszkańców.

Udowadniamy, że nowoczesna zabudowa w Warszawie i okolicy może łączyć w sobie piękno, funkcjonalność i użyteczność. Przenosimy komfort codziennego życia mieszkańców na nowy, wyższy poziom.

01
02
03
04
insert image

Handlowa Residence

Przy ulicy Handlowej na warszawskim Targówku powstaje nasza kolejna inwestycja – budynek wielorodzinny składający się z 18 lokali mieszkalnych oraz garażu podziemnego. To miejsce dobrze skomunikowane z centrum Warszawy, a jednocześnie położone w spokojnej okolicy.

Pułtuska

Inwestycja przy ulicy Pułtuskiej to oryginalna i nowoczesna bryła składająca się z 5 apartamentów. Ten projekt jest dowodem na to, jak dobrze wkomponować nową nieruchomość między już istniejące budynki.

Osiedle Karolin

Planowana inwestycja „KAROLIN” to zespół budynków bliźniaczych dwulokalowych, które mieści się na Warszawskim Bemowie przy ul. Sochaczewskiej, 250 metrów od stacji metra Karolin. Nowoczesne i stylowe domy położone są w idealnie skomunikowanej części Warszawy.

Skontaktuj się z nami

Potrzebujesz szczegółowych informacji dotyczących naszych projektów? Napisz do nas.

Dyrektor Zarządzający
Flash Development

Marta Stępniak

+48 536 841 411
biuro@flashdevelopment.pl

Ważne informacje:
• W ramach wysyłania informacji handlowych będą wykorzystywane Państwa telekomunikacyjne urządzenia końcowe (np. telefon/komputer) oraz automatyczne systemy wywołujące w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne.
• O szczegółowych zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych mogą Państwo przeczytać w tym miejscu.
• * - W celu wyrażenia zgód tylko dla poszczególnych administratorów (Flash Ventures Alternatywna Spółka Inwestycyjna sp. z o.o., Flash Development sp. z o.o.) lub/i tylko dla wybranych kanałów komunikacji (adres e-mail/numer telefonu), prosimy o skorzystanie z tego formularza.